Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Biuletyn Informacji Publicznej

Jesteś tutaj: Strona główna » Menu przedmiotowe » Projekty » Wyniki naboru na Partnera projektu na wzmacnianie potencjału społeczno – zawodowego społeczności lokalnych w ramach „Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta Rybnika do 2020 roku”.

Wyniki naboru na Partnera projektu na wzmacnianie potencjału społeczno – zawodowego społeczności lokalnych w ramach „Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta Rybnika do 2020 roku”.

W odpowiedzi na ogłoszony  w dniu 27.12.2017r.  otwarty nabór na partnera projektu na wzmacnianie potencjału społeczno - zawodowego społeczności lokalnych w ramach  „Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta Rybnika do 2020 roku" w ramach Osi Priorytetowej IX Włączenie społeczne, Działanie 9.1 Aktywna Integracja 9.1.2.Wzmocnienie potencjału społeczno - zawodowego społeczności lokalnych - RIT Subregion Zachodni - numer konkursu - RPSL.09.01.02-IZ.01-24-210/17.

 

Informujemy, iż powołana przez Dyrektora Ośrodka Pomocy Społecznej w Rybniku Komisja ds. Naboru, po dokonaniu oceny złożonych ofert wybrała na partnerów następujące podmioty:

1.     Stowarzyszenie „17-stka"

2.     Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS.

Wersja do wydruku

Informacje o artykule


Tytuł dokumentu

Wyniki naboru na Partnera projektu na wzmacnianie potencjału społeczno – zawodowego społeczności lokalnych w ramach „Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta Rybnika do 2020 roku”.

Data utworzenia

2018-01-22

Załączniki

Brak załączników

Osoba wprowadzająca dokument

Jacek Odojczyk

Osoba tworząca dokument

Barbara Kazana

Rejestr zmian dokumentu

  • [2018-01-22] Utworzenie dokumentu przez Jacek Odojczyk

Dokument wyświetlono

547 razy