Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Biuletyn Informacji Publicznej

Jesteś tutaj: Strona główna » Menu przedmiotowe » Projekty » Otwarty konkurs ofert na Zorganizowanie zespołu ćwiczeń rehabilitacyjnych oraz usprawniających dla 17 osób posiadających orzeczenie o różnym stopniu niepełnosprawności z projektu „Alternatywa”

Otwarty konkurs ofert na Zorganizowanie zespołu ćwiczeń rehabilitacyjnych oraz usprawniających dla 17 osób posiadających orzeczenie o różnym stopniu niepełnosprawności z projektu „Alternatywa”

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Rybniku na podstawie udzielonego pełnomocnictwa Prezydenta Miasta Rybnika z dnia 3.08.2015 r. o numerze Or.077.727.2015 ogłasza otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych, o których mowa w art. 3 ust. 2 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 tej ustawy, prowadzących działalność w zakresie pomocy społecznej, zwanych dalej „podmiotami uprawnionymi", na wsparcie realizacji w 2017 roku zadania publicznego o nazwie: Zorganizowanie zespołu ćwiczeń rehabilitacyjnych, zajęć instruktażowych oraz usprawniających dla 17 osób posiadających orzeczenie o różnym stopniu niepełnosprawności z projektu „Alternatywa".

 

Zamówienie realizowane w ramach projektu „Alternatywa" współfinansowanego w ramach Osi Priorytetowej IX Włączenie społeczne Działania 9.1 Aktywna integracja Poddziałania 9.1.6 Programy aktywnej integracji osób i grup zagrożonych wykluczeniem społecznym - projekty pozakonkursowe RPO WSL 2014-2020.

 

Wszystkie dokumenty potrzebne do złożenia oferty znajdują się w załącznikach poniżej.

 

Zgłoszenia prosimy wysyłać pocztą na adres Ośrodka Pomocy Społecznej w Rybniku, lub też mailowo pod adresem projektyUE@opsrybnik.pol.pl

 

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem 32 43 99 306 lub 32 43 99 307.

 

Załączniki:

Druk oferty

Ogłoszenie otwartego konkursu

Oświadczenie podmiotów

Wzór umowy przetwarzania danych

Wzór umowy na realizację zadania

 

Wersja do wydruku

Informacje o artykule


Tytuł dokumentu

Otwarty konkurs ofert na Zorganizowanie zespołu ćwiczeń rehabilitacyjnych oraz usprawniających dla 17 osób posiadających orzeczenie o różnym stopniu niepełnosprawności z projektu „Alternatywa”

Data utworzenia

2017-08-01

Załączniki

Brak załączników

Osoba wprowadzająca dokument

Janina Oleś

Osoba tworząca dokument

Janina Oleś

Rejestr zmian dokumentu

  • [2017-08-01] Edycja dokumentu przez Jacek Odojczyk
  • [2017-08-01] Edycja dokumentu przez Jacek Odojczyk
  • [2017-08-01] Edycja dokumentu przez Janina Oleś
  • [2017-08-01] Utworzenie dokumentu przez Janina Oleś

Dokument wyświetlono

393 razy